UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe ilu jeszcze Powstańców Warszawskich mieszka w Elblągu? Ciekawe, czy ich zaproszono na taką uroczystość
joj
Ciekawe ilu jeszcze Powstańców Warszawskich mieszka w Elblągu? Ciekawe, czy ich zaproszono na taką uroczystość
joj