UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co ma Elbląg wspólnego PW. Chyba tylko to, że przez powstanie zniszczono Warszawę i po wojnie z E-ga wożono cegłę na jej odbudowę. Dlaczego Polacy świętują tylko swoje klęski. Bo nie ma sukcesów, zdobyczy tylko same porażki
żenada