UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co ma Elbląg wspólnego PW. Chyba tylko to, że przez powstanie zniszczono Warszawę i po wojnie z E-ga wożono cegłę na jej odbudowę. Dlaczego Polacy świętują tylko swoje klęski. Bo nie ma sukcesów, zdobyczy tylko same porażki

żenada

Anuluj