65
01.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A dyrektor Teatru trzyma się kurczowo stołka. Mimo, że skrzywdził tak wiele osób. O Pani Sielewicz też się słyszy negatywne komentarze, że bardzo ciężko się z nią współpracuje i jest szorstka w obyciu. Każdy ma swoje za uszami.
krytyk (2019.08.02)

info

14  
  2
No to już wiemy. Pozostaje szybka ścieżka kariery z list Prawa i Sprawiedliwości.
(2019.08.02)

info

4  
  1
Szorstka w obyciu dla tych, którzy" nie mają" serca do pracy, wspaniała jeśli komuś się chce. Pozdrawiam
(2019.08.02)

info

9  
  7
@Anna L. - Może p. dyrektor nie była zbyt miła ale była bardzo skuteczna, była najlepszym menagerem kultury, czego nie ruszyła to był sukces, takich menagerów jest nam potrzeba jak najwięcej, skutecznych. ..
mkt (2019.08.02)
Elbląg i Polska już wiedzą; mamy do czynienia z Geniuszem. Pora powiadomić o tym Europę i resztę świata.
(2019.08.02)

info

6  
  2
Szanowni piszący tu i teraz. .. .. Chwila namysłu i łyk zimnej wody z kranu powinien Wam pomóc! Orkiestra EOK to niestety jedyny jasny punkt na mapie tego naszego za. .. pia. No może jeszcze rynek we wtorek i piątek. Miarkujcie swoje wypowiedzi na miarę przyzwoitości i realizmu. Jak, ,milczące owce, ,, ,znowu wybierzecie, ,milczących, ,posłów i senatorów co to im się należy? Jedyny okruch normalności ginie, a wy tylko chlapiecie hejtem. .. .Na pohybel takiej zgrai nie godnej przyzwoitości!
nikt21 (2019.08.02)
@nikt21 - Tak, tak, tak. Dla mnie Bożena jest absolutnie niezwykła. Trudna w codziennych kontaktach i niezmordowana w pracy. Na swój sposób genialna - a nikt normalny geniuszy nie sądzi - i z lekką dozą socjopatii w kontaktach międzyludzkich. Choć przyjaźń nam nie wyszła, podziw pozostał. Najlepsze jeszcze przed nią. SZKODA, ŻE POZA ELBLĄGIEM.
MariaK. (2019.08.02)
@MariaK. - Pani Mario! W Elblągu nikt bez uporu i narażania się innym niczego nie zrobi. .. .Czasami trzeba i coś, ,popchnąć kolanem, ,bo werbalnie nie idzie. .. Zresztą co ja będę Pani tłumaczył, zna Pani to za autopsji. Ludzie zglajszachtowani politycznymi gierkami i prymitywizmem, ,elyt politycznych, ,są bierni i roszczeniowi. .. , ,i nam się też należy, ,. .. .starsi z zasady wychowani układnie, młode byczki wyją, ,narodowo, ,a przyzwoitej młodzieży elbląskiej szukać trzeba w Irlandii, Anglii, Francji, Niemczech. .. kluby, ,polskiej gazety, ,nr1.i nr2.nie są chyba Pani idolem w zakresie intelektu czy wychowania prawda? Tak więc bez uszczypliwości i protekcjonalnego schodka. .. .. Pozdrawiam i życzę udanych przedsięwzięć. Szanujmy każdy okruch normalności!
nikt21 (2019.08.02)
Wyrazy głębokiego współczucia dla tych spoza Elbląga.
(2019.08.02)

info

2  
  3
@nikt21 - Dzięki, chyba rozumiem.
(2019.08.02)