UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@nikt21 - Tak, tak, tak. Dla mnie Bożena jest absolutnie niezwykła. Trudna w codziennych kontaktach i niezmordowana w pracy. Na swój sposób genialna - a nikt normalny geniuszy nie sądzi - i z lekką dozą socjopatii w kontaktach międzyludzkich. Choć przyjaźń nam nie wyszła, podziw pozostał. Najlepsze jeszcze przed nią. SZKODA, ŻE POZA ELBLĄGIEM.
MariaK.