UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A dyrektor Teatru trzyma się kurczowo stołka. Mimo, że skrzywdził tak wiele osób. O Pani Sielewicz też się słyszy negatywne komentarze, że bardzo ciężko się z nią współpracuje i jest szorstka w obyciu. Każdy ma swoje za uszami.

krytyk