A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na pewno.
Na pewno brak pani Bożeny w elbląskiej kulturze odczujemy. Jestem pełna podziwu dla jej wszystkich inicjatyw. Jak ktoś kiedyś powiedział. .. "za cokolwiek się zabierze w złoto zamienia!"
Zuławy rozdygotane, pracownicy EOK chodzą bez celu, Tolkmicko milczy. W Jagodniku ptaki przestały śpiewać. Swiatowid wywiesił czarne flagi.
trzeba było willę na Bema po Pogotowiu opiekuńczym zostawić na lokum dla orkiestry, a nie za grosze sprzedać Wójcikowi aby mógł jeszcze na hotelarstwie zarabiać Głupota nie zna granic
Muzyka Polska w Załobie.