65
01.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na pewno.
(2019.08.02)
Na pewno brak pani Bożeny w elbląskiej kulturze odczujemy. Jestem pełna podziwu dla jej wszystkich inicjatyw. Jak ktoś kiedyś powiedział. .. "za cokolwiek się zabierze w złoto zamienia!"
(2019.08.02)

info

3  
  6
Zuławy rozdygotane, pracownicy EOK chodzą bez celu, Tolkmicko milczy. W Jagodniku ptaki przestały śpiewać. Swiatowid wywiesił czarne flagi.
(2019.08.03)

info

3  
  4
trzeba było willę na Bema po Pogotowiu opiekuńczym zostawić na lokum dla orkiestry, a nie za grosze sprzedać Wójcikowi aby mógł jeszcze na hotelarstwie zarabiać Głupota nie zna granic
(2019.08.05)

info

5  
  1
Muzyka Polska w Załobie.
(2019.08.07)

info

1  
  2