UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szorstka w obyciu dla tych, którzy" nie mają" serca do pracy, wspaniała jeśli komuś się chce. Pozdrawiam
Szorstka w obyciu dla tych, którzy" nie mają" serca do pracy, wspaniała jeśli komuś się chce. Pozdrawiam