UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dyrektor Teatru trzyma się kurczowo stołka. Mimo, że skrzywdził tak wiele osób. O Pani Sielewicz też się słyszy negatywne komentarze, że bardzo ciężko się z nią współpracuje i jest szorstka w obyciu. Każdy ma swoje za uszami.

krytyk

Anuluj