UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariaK. - Pani Mario! W Elblągu nikt bez uporu i narażania się innym niczego nie zrobi. .. .Czasami trzeba i coś, ,popchnąć kolanem, ,bo werbalnie nie idzie. .. Zresztą co ja będę Pani tłumaczył, zna Pani to za autopsji. Ludzie zglajszachtowani politycznymi gierkami i prymitywizmem, ,elyt politycznych, ,są bierni i roszczeniowi. .. , ,i nam się też należy, ,. .. .starsi z zasady wychowani układnie, młode byczki wyją, ,narodowo, ,a przyzwoitej młodzieży elbląskiej szukać trzeba w Irlandii, Anglii, Francji, Niemczech. .. kluby, ,polskiej gazety, ,nr1.i nr2.nie są chyba Pani idolem w zakresie intelektu czy wychowania prawda? Tak więc bez uszczypliwości i protekcjonalnego schodka. .. .. Pozdrawiam i życzę udanych przedsięwzięć. Szanujmy każdy okruch normalności!

nikt21

Anuluj