Wybrany wątek opinii

Szanowni piszący tu i teraz. .. .. Chwila namysłu i łyk zimnej wody z kranu powinien Wam pomóc! Orkiestra EOK to niestety jedyny jasny punkt na mapie tego naszego za. .. pia. No może jeszcze rynek we wtorek i piątek. Miarkujcie swoje wypowiedzi na miarę przyzwoitości i realizmu. Jak, ,milczące owce, ,, ,znowu wybierzecie, ,milczących, ,posłów i senatorów co to im się należy? Jedyny okruch normalności ginie, a wy tylko chlapiecie hejtem. .. .Na pohybel takiej zgrai nie godnej przyzwoitości!
nikt21 (2019.08.02)
@nikt21 - Tak, tak, tak. Dla mnie Bożena jest absolutnie niezwykła. Trudna w codziennych kontaktach i niezmordowana w pracy. Na swój sposób genialna - a nikt normalny geniuszy nie sądzi - i z lekką dozą socjopatii w kontaktach międzyludzkich. Choć przyjaźń nam nie wyszła, podziw pozostał. Najlepsze jeszcze przed nią. SZKODA, ŻE POZA ELBLĄGIEM.
MariaK. (2019.08.02)
@MariaK. - Pani Mario! W Elblągu nikt bez uporu i narażania się innym niczego nie zrobi. .. .Czasami trzeba i coś, ,popchnąć kolanem, ,bo werbalnie nie idzie. .. Zresztą co ja będę Pani tłumaczył, zna Pani to za autopsji. Ludzie zglajszachtowani politycznymi gierkami i prymitywizmem, ,elyt politycznych, ,są bierni i roszczeniowi. .. , ,i nam się też należy, ,. .. .starsi z zasady wychowani układnie, młode byczki wyją, ,narodowo, ,a przyzwoitej młodzieży elbląskiej szukać trzeba w Irlandii, Anglii, Francji, Niemczech. .. kluby, ,polskiej gazety, ,nr1.i nr2.nie są chyba Pani idolem w zakresie intelektu czy wychowania prawda? Tak więc bez uszczypliwości i protekcjonalnego schodka. .. .. Pozdrawiam i życzę udanych przedsięwzięć. Szanujmy każdy okruch normalności!
nikt21 (2019.08.02)
@nikt21 - Dzięki, chyba rozumiem.
(2019.08.02)
Na pewno.
(2019.08.02)
Powrót do komentarzy