Wybrany wątek opinii
Czemu ta Pani nie powie, że idzie po prostu na emeryturę. Niech nie narzeka. Nie mając studiów wyższych dostawała stanowiska kierownicze. Studia skończyła stosunkowo niedawno. W pracy nie była miła. Życzę powodzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
21
15
@Anna L. - "Ta Pani" przerasta cię wielokrotnie. Jeśli idzie na emeryturę to tylko dlatego, źe w tym mieście i dla takich ludzi jak ty pracować z pasją nie warto.
Do moderacji
Odpowiedz
14
13
Pani Ania L. ,pewnie ma studia ,i w zyciu niczego nie osiagnela i nie osiagnie ,majac takie podejscie do ludzi , ich oceny . Po tych wszystkich wpisach widac ,ze ludzie bardzo dobrze ocenili prace pani Bozeny, z wyjatkiem p. Ani.Ani nie chce mi sie juz pisac jaka to musi byc zazdrosna i zawistna osoba. A i jeszcze jedna prawda, ktora musi poznac pani Ania - talent nie koniecznie potrzebuje studia !
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@Anna L. - Może p. dyrektor nie była zbyt miła ale była bardzo skuteczna, była najlepszym menagerem kultury, czego nie ruszyła to był sukces, takich menagerów jest nam potrzeba jak najwięcej, skutecznych. ..
Do moderacji
Odpowiedz
6
7