65
01.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
te 2 miliony powinny isc na naprawe drog a nie na jakas smieszna orkiestre, ktorej elblazanie i tak nie moga posluchac za darmo
WpłatomatWroblewskiego (2019.08.01)
Pani Dyrektor dziękuję za wieloletni trud i pracę dla Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. Jako mieszkaniec Elbląga jestem dumny, że mamy własną orkiestrę, która na swoich koncertach sprawia, że duchowo przenosimy się w inny lepszy świat. Bronisław Waldemar Zimnoch
(2019.08.01)

info

35  
  9
Dziesiątki koncertów otwartych EOK w Elblągu np. Dni Elblaga, Festiwale, koncerty okazjonalne itp. Nie pisz bzdur!
(2019.08.01)

info

18  
  7
Tak to jest jak kasa idzie na wszystko w olsztynie a w Elblągu jrst coraz gorzej z braku dofinansowania. Czy tego w um nie widzicie. Dlaczego w Elblągu nie powstanie filharmonia tylko wszystko w Olsztynie. W innych województwach jest normalnoscia że jest kilka filharmonii.
(2019.08.01)

info

8  
  4
Miasto Elbląg w letargu intelektualnym. Polska znieruchomiała. Europa obumiera w milczeniu. W Suchaczu żałoba.
(2019.08.01)

info

16  
  3
Od lat 80-tych pierwsze skrzypce w elbląskiej kulturze gra Bożena Sielewicz. Wszelkie wartościowe wydarzenia wynoszące Elbląg ponad przeciętność to jej zasługa. Widocznie Elbląg przestał zasługiwać na Nią. Uważacie że wystarczy powiedzieć dziękuję i koniec. Może ktoś odważy się powiedzieć stop. Może pan Czyżyk ujmie się za elbląską kulturą? Zapomniałem, brak czasu na miejską kulturę. Teraz inny cel - poselski mandacik.
(2019.08.01)

info

33  
  14
kto tam zostal z tych wpłatomatów wyborczych bez posady? pewnie jakis Janko Muzykant co ma uszy zostanie nowym dyrektorem, ma uszy to sie nada
Drzwi (2019.08.01)

info

18  
  6
na taką patologię jak Ty dużo wincyj wydaje i pożytku z tego nic, a nic, najwyzej disco polo takich patol pusci o 2 w nocy i to wszystko
Wszędzie (2019.08.01)
Pan Czyzyk musiałby najpierw sam zrozumieć istote kultury.
(2019.08.01)

info

25  
  1
To nie jest dobra wiadomość, chyba, że następcą pani Sielewicz będzie ktoś z PiS, by mozna bylo zapewnić większe dofinansowanie i znależć stalą siedzibę. Może Leonard Krasulski, ktory przez trzy kadencje w Sejmie nie zdecydowal się zabrać głos, lepiej się odnajdzie się w Kulturze. elbląskiej.
(2019.08.01)

info

1  
  2