UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak to jest jak kasa idzie na wszystko w olsztynie a w Elblągu jrst coraz gorzej z braku dofinansowania. Czy tego w um nie widzicie. Dlaczego w Elblągu nie powstanie filharmonia tylko wszystko w Olsztynie. W innych województwach jest normalnoscia że jest kilka filharmonii.