UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani Dyrektor dziękuję za wieloletni trud i pracę dla Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. Jako mieszkaniec Elbląga jestem dumny, że mamy własną orkiestrę, która na swoich koncertach sprawia, że duchowo przenosimy się w inny lepszy świat. Bronisław Waldemar Zimnoch