Wybrany wątek opinii

miasto daje prawie2 miliony rocznie na grajków???
bastekk (2019.08.01)
na taką patologię jak Ty dużo wincyj wydaje i pożytku z tego nic, a nic, najwyzej disco polo takich patol pusci o 2 w nocy i to wszystko
Wszędzie (2019.08.01)
Powrót do komentarzy