Wybrany wątek opinii
miasto daje prawie2 miliony rocznie na grajków???
Do moderacji
Odpowiedz
17
32
na taką patologię jak Ty dużo wincyj wydaje i pożytku z tego nic, a nic, najwyzej disco polo takich patol pusci o 2 w nocy i to wszystko
Do moderacji
Odpowiedz
5
2