UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
te 2 miliony powinny isc na naprawe drog a nie na jakas smieszna orkiestre, ktorej elblazanie i tak nie moga posluchac za darmo
WpłatomatWroblewskiego
te 2 miliony powinny isc na naprawe drog a nie na jakas smieszna orkiestre, ktorej elblazanie i tak nie moga posluchac za darmo
WpłatomatWroblewskiego