UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie jest dobra wiadomość, chyba, że następcą pani Sielewicz będzie ktoś z PiS, by mozna bylo zapewnić większe dofinansowanie i znależć stalą siedzibę. Może Leonard Krasulski, ktory przez trzy kadencje w Sejmie nie zdecydowal się zabrać głos, lepiej się odnajdzie się w Kulturze. elbląskiej.