UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od lat 80-tych pierwsze skrzypce w elbląskiej kulturze gra Bożena Sielewicz. Wszelkie wartościowe wydarzenia wynoszące Elbląg ponad przeciętność to jej zasługa. Widocznie Elbląg przestał zasługiwać na Nią. Uważacie że wystarczy powiedzieć dziękuję i koniec. Może ktoś odważy się powiedzieć stop. Może pan Czyżyk ujmie się za elbląską kulturą? Zapomniałem, brak czasu na miejską kulturę. Teraz inny cel - poselski mandacik.