UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kto tam zostal z tych wpłatomatów wyborczych bez posady? pewnie jakis Janko Muzykant co ma uszy zostanie nowym dyrektorem, ma uszy to sie nada

Drzwi

Anuluj