UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kto tam zostal z tych wpłatomatów wyborczych bez posady? pewnie jakis Janko Muzykant co ma uszy zostanie nowym dyrektorem, ma uszy to sie nada
Drzwi
kto tam zostal z tych wpłatomatów wyborczych bez posady? pewnie jakis Janko Muzykant co ma uszy zostanie nowym dyrektorem, ma uszy to sie nada
Drzwi