Wybrany wątek opinii

te 2 miliony powinny isc na naprawe drog a nie na jakas smieszna orkiestre, ktorej elblazanie i tak nie moga posluchac za darmo
WpłatomatWroblewskiego (2019.08.01)
na operację Twojego prymitywnego mózgu powinno iść
CCTV (2019.08.01)
Za darmo to mozesz dostac w lampe , ale wlasciwie to szkoda sobie brudzic rak , - marny komuszku
(2019.08.02)
Powrót do komentarzy