A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeden z dyskutantów pyta się czy on widział chociaż drogę, oczywiście że widział, widział nawet dwie i miał trudności którą wybrać. Jednej jednak kary uniknie - zatrzymania prawa jazdy
Wpadl do miasta po piwo. Do wiezienis z takim. Niestety ta trasą muszę jezdzic czesto nigdy nie wiadomo kiedy taki wariat wyjedzie. Niestety.
Jak widać facet jeździ bez uprawnień wiec ich nie ma i mieć nie bedzie wiec sam mandat może sobie podetrzec jak zapłaci te 1000 dalej wsiądzie bo prawo jazdy kosztuje 3*wiecej.Pijany???I co z tego skoro nikt poza pijanym nie ucierpiał to nic mu nie zrobią,wypuszczą i tyle...Tak wiec za dzien,za tydzień,miesiąc nadal bedziemy czytać o takich mistrzach kierownicy.TYLKO WIEZIENIE nieuchronne min.TRZY MIESIĄCE URATUJE ZYCIE INNYM UCZESTNIKOM RUCHU DROGOWEGO!!!ZADNE MANDATY!!!
Kto normalny jezdzi takim starym audi?
Co za naród, nachlają się i bohaterowie za kierownicę się pchają. Dlaczego taki wyczyn nie jest kwalifikowany, jako USIŁOWANIE ZABÓJSTWA. Pijaki nic się nie boją, jeżdżą sobie w najlepsze. Nawet bez prawka. Konfiskata i Zniszczenie pojazdu na koszt kierującego powinno być. Każdy pojazd prowadzony przez pijanego powinien być ZNISZCZONY! Pijany kierowca, odpowiadać za USIŁOWANIE ZABÓJSTWA. skończyło by się szybko jeżdżenie na podwójnym gazie!
Pójdzie przykładowo do więzienia i co? I nic, tylko podatnicy za taką łajzę będą łożyć. Najlepiej zbudować zamknięte obozy ciężkich prac, żeby zarobił na karę pieniężną i za pobyt a nie trzymać darmozjada. Z więzienia wyjdzie i dalej będzie to robił, tak jest procentowo najczęściej. Tylko ciężka praca od rana do wieczora mogłaby wywrzeć na takim, coś pozytywnego. Pewnie będą niektórzy pisać o faszyzmie, ale proszę mi wierzyć tylko takie coś może poskutkować.
"Pójdzie przykładowo do więzienia i co?" Wolę na niego z podatków dawać, niż by miał na drogach ludzi zabijać. Plaga pijaków. No ale prawa nie zaostrzą, bo panowie posłowie też nieźle potrafią.
Dobrze, ale wyjdzie i dalej będzie prawdopodobnie to robił ! Musi być dobra nauczka dla takiego gagatka. Zamknięty obóz, no może nie obóz tylko zakład zamknięty z pożyteczną ciężką pracą.
@Z i e l a r z - A kto to kupi? Wartość naprawy większa niż wartość pojazdu
Nie przychodzę bo Adamowo-Osiedle, Helenowo, Władysławowo, Wiktorowo mi nie po drodze