A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bez. .komentarza.
Samochód na aukcje i by się nauczył Mietek z Wieśkiem
Ale chłop trochę orientację stracił cmentarz po lewej stronie i to nie ten rów.
Szkoda ze nie było tam drzew
Przyjeżdżajcie częściej do miejscowości Adamowo-Osiedle, Helenowo, Władysławowo, Wiktorowo w nocy szczególnie w weekendy, to na pewno takich po spożyciu znajdziecie więcej. Po drugie stany techniczne pojazdów a w szczególności tych z uszkodzonymi tłumikami. W dzień jeszcze idzie, ale w nocy to masakra ! Nawet w nocy jeżdżą quadami, jakby jeszcze tego było mało. To co dzieje się w obszarach wiejskich woła o pomstę do nieba i nie ma komu nad tym zapanować, żeby było po prostu normalnie. Ludzie piszą, zgłaszają a Policja nic kompletnie w sprawie nie robi. Dodam, że cała masa kierowców z ciężkimi nogami, praktycznie przez całą dobę.
-(Szkoda ze nie było tam drzew)- Co za ironia, bo widać na zdjęciach, że są? A co przeszkadzają ci ??? To może zaraz napiszesz, żeby je wyciąć !!! Wiesz, mnie bardziej natomiast przeszkadzają i zagrażają pijani kierowcy jak drzewa.
Sprawa jasna, wiejski mistrz kierownicy !!! Kolejny przykład na to, żeby zająć się więcej obszarami wiejskimi !!!
W stu procentach popieram tylko nie obrażajmy zwierząt! A to nie pierwszy raz tego obucha. A propos i tak mu nic nie zrobią ........... Babcia / dziadek z demencja wezmą lizaka dla wnuka i zapomną zapłacić dostaną większą karę. Czekam jak ten frajer kogoś z rodziny osób prowadzących śledztwo lub sędziego ( oczywiście niedaj Boże) potrąci.
I co z tego, że pijani kierowcy mogą trafić do więzienia? A kto się tym przejmuje, dostanie w zawiasach i dalej jeździ. Jak zaczną wsadzać do puchy bez zawiasów i taki gość straci pracę, wstyd na całą rodzinę i sąsiadów w papierach karany-odsiedziany, to może będzie porządek. Wystarczy z całą stanowczością egzekwować prawo i zero tolerancji dla drogowych przyszłych morderców.
Gadaniem idiotów się nie opanuje. Najwyższy czas na blokady silnika samochodu gdy czujnik wykryje alkohol. Nowe samochody obligatoryjnie a stare przy najbliższym przeglądzie. Koszty w ubezpieczenia jak cię stać na samochód to trzeba ponieść dodatkowe koszty. Obecna władza ma to w nosie i przepycha ustawy takie jakie jej wygodne a bezpieczeństwo w dalekim tyle. Oczywiście będzie krzyk że to niezgodne z czymś tam ale krzyk ustanie a bezpieczeństwo zostanie.