UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak widać facet jeździ bez uprawnień wiec ich nie ma i mieć nie bedzie wiec sam mandat może sobie podetrzec jak zapłaci te 1000 dalej wsiądzie bo prawo jazdy kosztuje 3*wiecej.Pijany???I co z tego skoro nikt poza pijanym nie ucierpiał to nic mu nie zrobią,wypuszczą i tyle...Tak wiec za dzien,za tydzień,miesiąc nadal bedziemy czytać o takich mistrzach kierownicy.TYLKO WIEZIENIE nieuchronne min.TRZY MIESIĄCE URATUJE ZYCIE INNYM UCZESTNIKOM RUCHU DROGOWEGO!!!ZADNE MANDATY!!!