UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za naród, nachlają się i bohaterowie za kierownicę się pchają. Dlaczego taki wyczyn nie jest kwalifikowany, jako USIŁOWANIE ZABÓJSTWA. Pijaki nic się nie boją, jeżdżą sobie w najlepsze. Nawet bez prawka. Konfiskata i Zniszczenie pojazdu na koszt kierującego powinno być. Każdy pojazd prowadzony przez pijanego powinien być ZNISZCZONY! Pijany kierowca, odpowiadać za USIŁOWANIE ZABÓJSTWA. skończyło by się szybko jeżdżenie na podwójnym gazie!