UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wpadl do miasta po piwo. Do wiezienis z takim. Niestety ta trasą muszę jezdzic czesto nigdy nie wiadomo kiedy taki wariat wyjedzie. Niestety.
Pat
Wpadl do miasta po piwo. Do wiezienis z takim. Niestety ta trasą muszę jezdzic czesto nigdy nie wiadomo kiedy taki wariat wyjedzie. Niestety.
Pat