UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wpadl do miasta po piwo. Do wiezienis z takim. Niestety ta trasą muszę jezdzic czesto nigdy nie wiadomo kiedy taki wariat wyjedzie. Niestety.

Pat

Anuluj