UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pójdzie przykładowo do więzienia i co? I nic, tylko podatnicy za taką łajzę będą łożyć. Najlepiej zbudować zamknięte obozy ciężkich prac, żeby zarobił na karę pieniężną i za pobyt a nie trzymać darmozjada. Z więzienia wyjdzie i dalej będzie to robił, tak jest procentowo najczęściej. Tylko ciężka praca od rana do wieczora mogłaby wywrzeć na takim, coś pozytywnego. Pewnie będą niektórzy pisać o faszyzmie, ale proszę mi wierzyć tylko takie coś może poskutkować.


Anuluj