Pijany i bez uprawnień wjechał do rowu

53
20.07.2019
Pijany i bez uprawnień wjechał do rowu
W sobotni wieczór (20 lipca) na ul. Łęczyckiej kierowca audi nie zapanował nad autem i wjechał do rowu. Po przybyciu służb ratunkowych okazało się, że mężczyzna był pijany, nie posiadał także uprawnień do kierowania pojazdami. Zobacz zdjęcia.
 Przed godz. 20 służby ratunkowe został powiadomione, że przy ul. Łęczyckiej znajduje się auto w rowie. Na miejsce przybyła straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe. Jak się później okazało, mężczyzna jechał w kierunku Młynar, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i nieopodal cmentarza wjechał do rowu. Policjanci przebadali go na obecność alkoholu, alkomat wskazał aż 2,6 promila. 43-letni kierowca został zabrany do szpitala na badania.
red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tak z 75 - 90 tys grzywny doprowadzi go do pionu oraz poszanowania życia i zdrowia ludzkiego
(2019.07.20)

info

42  
  0
Przykład głupoty ludzkiej mówiąc bardzo grzecznie. Tępy głąb!!
Wkwk (2019.07.20)

info

74  
  0
Tyle się mówi żeby nie jeździć po pijanemu a to jak grochem o ścianę!
(2019.07.20)
Chłopie, 2,6 promila, widziałeś drogę w ogóle?? Ciężko było auto zostawić i poprosić kogoś o podwiezienie? Dobrze, że nikomu nie zrobił krzywdy..
(2019.07.20)
W stronę cmentarza pomykał?Prawie mu sie udało!
mm263 (2019.07.20)

info

54  
  0
Kazimierzowo chyba się skończyło, ale Elbląg nie pozwala zapomnieć o sobie.
J71+1 (2019.07.20)

info

18  
  6
Z automatu ciał bym nożycami hydraulicznymi auto na części i sprzedawał na złom, nie wyciągać podzespołów tylko ciąć a pijaka do więzienia
TakiJestemO (2019.07.20)
A może zmienić prawo? Poza konsekwencjami jazdy na bani (utrata uprawnień, zakaz czasowy) proponuję dołączyć fakturę pokrywającą koszty interwencji wszystkich służb i leczenia ewentualnych ofiar. Prostaków nauczyć rozsądku mogą tylko dwa następstwa: dotkliwość cielesna albo finansowa - że tak delikatnie się wyrażę. .. Czasy batożenia na dziedzińcach minęły, ale może nieuchronność dotkliwej kary finansowej nauczyłaby takie miernotki myślenia.
TępićPijakówZaKierownicą (2019.07.20)

info

48  
  4
I co? 1000 mandacik i 3 latka prawko zabrane i to na tyle. Śmieć, jak żywa, pijana torpeda drogowa mógł zabić wlascie Ciebie czytelniku. Według polskiego sądownictwa Twoje życie warte jest 1000zl. Te zwierze powinno dostać z automatu 5 lat bezwzględnego więzienia z przymusowa praca przy koszeniu rowów.
Gosc222 (2019.07.20)
Też go pociąć ;)
(2019.07.20)