UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Pójdzie przykładowo do więzienia i co?" Wolę na niego z podatków dawać, niż by miał na drogach ludzi zabijać. Plaga pijaków. No ale prawa nie zaostrzą, bo panowie posłowie też nieźle potrafią.
"Pójdzie przykładowo do więzienia i co?" Wolę na niego z podatków dawać, niż by miał na drogach ludzi zabijać. Plaga pijaków. No ale prawa nie zaostrzą, bo panowie posłowie też nieźle potrafią.