Wybrany wątek opinii

Chłopie, 2,6 promila, widziałeś drogę w ogóle?? Ciężko było auto zostawić i poprosić kogoś o podwiezienie? Dobrze, że nikomu nie zrobił krzywdy..
(2019.07.20)
Jeden z dyskutantów pyta się czy on widział chociaż drogę, oczywiście że widział, widział nawet dwie i miał trudności którą wybrać. Jednej jednak kary uniknie - zatrzymania prawa jazdy
Karol50 (2019.07.21)
Powrót do komentarzy