53
20.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
AUDI "władca pierścieni"
jurekw. (2019.07.21)

info

1  
  1
"Nie przychodzę bo Adamowo-Osiedle, Helenowo, Władysławowo, Wiktorowo mi nie po drodze" -To nie przychodź, takich ja ty tam nie potrzebują !!!
(2019.07.21)
A co Cimoszewicz moze,Najsztub moze,Liszowska moze,sedzia Sowinski moze to I on moze.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.07.21)
Pijak
(2019.07.21)
No własnie.Szeryf Ziobro ma narzędzia i co robi???NIC!Jakby za taki czyn jeden z drugim Najsztubem,posłem z lewa czy prawa poszedł do pierdla drugi raz by z kółko nie wsiadł a tak...pocałujta wójta...
(2019.07.21)
To po co zapraszają?
(2019.07.21)
Żadnych kar pieniężnych, bo oni i tak tego nie zapłacą. Każdy pijany kierowca powinien odpowiadać za usiłowanie morderstwa z premedytacją. Tym razem skończyło się szczęśliwie - niedoszły morderca wjechał do rowu zamiast w matkę z dzieckiem, ale to pewnie nie jest jego ostatnia próba zabójstwa.
(2019.07.21)
A gdyby taki pijak wjechał w samochód z premierem to zamach na organy państwa?
(2019.07.21)
I po co tak głupkowato pytasz? Każdy doskonale wie, jakie są konsekwencje jazy po pijaku. Skoro ktoś nadal to robi, to znaczy, że robi to celowo. Chyba, że chcesz mi wmówić, że znalazł się w tym samochodzie zupełnym przypadkiem.
(2019.07.21)
Nie każdego stac na nowy samochod lub powiedzmy nawet 5 letnie
Bloki zbk (2019.07.21)