UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Policjanta oraz szybkich przenosin do nowej funkcjonalnej i nowoczesnej siedziby takiej żeby się pracowało w warunkach odpowiadających obecnym standardom w UE.
elbllążanin