UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Policjanta oraz szybkich przenosin do nowej funkcjonalnej i nowoczesnej siedziby takiej żeby się pracowało w warunkach odpowiadających obecnym standardom w UE.

elbllążanin

Anuluj