UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy Pani policjant zaangazowana w obronę zwierząt zostala wyroZniona / nagrodzona, bo na pewno jej się należy. Dzwoniąc na 112,czy 997 na policję slyszymy w słuchawce niesympatyczną panią z Olsztyna ktora nie ma pojęcia o topografii Elblaga i ona bedzie decydowala, czy polaczy mnie z elblaską komendą bym mogl zglosić incydent. To jest tottalne nieporozumienie. Kto dopuścil do takiej sytuacji ? Dlaczego poslowie Wilk i Krasulski tego nie zmienili?