Wybrany wątek opinii
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Policjanta oraz szybkich przenosin do nowej funkcjonalnej i nowoczesnej siedziby takiej żeby się pracowało w warunkach odpowiadających obecnym standardom w UE.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@elbllążanin - "odpowiadających obecnym standardom w UE. " - A jakie są? Ja wiem, że różne, gorsze czy lepsze, ale różne. Dla mnie najważniejsze jest jacy ludzie są i będą tam pracować, skuteczni i prawi czy też nieskuteczni i nieprawi !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0