UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@elbllążanin - "odpowiadających obecnym standardom w UE. " - A jakie są? Ja wiem, że różne, gorsze czy lepsze, ale różne. Dla mnie najważniejsze jest jacy ludzie są i będą tam pracować, skuteczni i prawi czy też nieskuteczni i nieprawi !!!

****

Anuluj