UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@elbllążanin - "odpowiadających obecnym standardom w UE. " - A jakie są? Ja wiem, że różne, gorsze czy lepsze, ale różne. Dla mnie najważniejsze jest jacy ludzie są i będą tam pracować, skuteczni i prawi czy też nieskuteczni i nieprawi !!!
****