UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś napisał; " Rolnik zapitala świątek piątek " - Czyżby????? Chciałeś powiedzieć, że zapitalają ludzie, którzy pracują u niego, bo przecież teraz rolnik to wielki Pan przez duże "P" za pieniądze nas wszystkich a mam na myśli olbrzymie dopłaty, których nie będę wymieniał !!!!!


Anuluj