UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ Gość napisał- " Trzy razy Cię okradli. .. jakiś nieudacznik z Ciebie " - Ja bym napisał tak - Bo mamy policjantów nieudaczników - tak, tak ! Czasami wzywa się policję wielokrotnie do tych samych powtarzających sytuacji ( czasami trwa to latami), a wystarczyłoby przyjechać raz i załatwić konkretnie sprawę, żeby więcej się nie powtarzały. Myślę, że zdecydowanie mniej byłoby zgłoszeń jak załatwiono by sprawę od początku do końca. Jakie oszczędności byłyby na samym paliwie a funkcjonariusze mogliby się zająć nowymi sprawami a nie w kółko tymi samymi.
takaprawda