UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@A.rzeczywistość.skrzeczy... - W miejscu, gdzie mieszkam wystarczy wyjść na 10 minut to kilkanaście przynajmniej wykroczeń, głównie przekraczanie prędkości.


Anuluj