UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niedlugo pewnie pojdzie na emeryture, zapewne zostanie czlonkiem swity Wroblewskiego , moze jakis etacik mu wykroi Wrobel za owocna wspolpracę,

Jasnowidz

Anuluj