UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niedlugo pewnie pojdzie na emeryture, zapewne zostanie czlonkiem swity Wroblewskiego , moze jakis etacik mu wykroi Wrobel za owocna wspolpracę,
Jasnowidz
niedlugo pewnie pojdzie na emeryture, zapewne zostanie czlonkiem swity Wroblewskiego , moze jakis etacik mu wykroi Wrobel za owocna wspolpracę,
Jasnowidz