UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja to sie zastanawiam jak przechodzą psycho testy niektórzy policjanci. A może tak warto byłoby sie zainteresować. Juz nie wspomnę co po cywilu robia na baletach. dobrze ze te kamerki wprowadzili może naucza sie szacunku do ludzi bo noszą orzełka...

Kulawy