UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrząc na te zdjęcia jak to się odznaczają jest dokładnie tak jak było za komuny! Myślałam, że te czasy już minęły, ale jak widać mają się dobrze.

zuziabuzia

Anuluj