UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyżby było tak dobrze w elbląskiej jednostce policji? Wygląda z informacji komendanta, że wspaniale. Ciekawe co na to zwykli obywatele?

@gość

Anuluj