UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyżby było tak dobrze w elbląskiej jednostce policji? Wygląda z informacji komendanta, że wspaniale. Ciekawe co na to zwykli obywatele?
@gość
Czyżby było tak dobrze w elbląskiej jednostce policji? Wygląda z informacji komendanta, że wspaniale. Ciekawe co na to zwykli obywatele?
@gość