UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja to sie zastanawiam jak przechodzą psycho testy niektórzy policjanci. A może tak warto byłoby sie zainteresować. Juz nie wspomnę co po cywilu robia na baletach. dobrze ze te kamerki wprowadzili może naucza sie szacunku do ludzi bo noszą orzełka...

Kulawy

Anuluj