UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja to sie zastanawiam jak przechodzą psycho testy niektórzy policjanci. A może tak warto byłoby sie zainteresować. Juz nie wspomnę co po cywilu robia na baletach. dobrze ze te kamerki wprowadzili może naucza sie szacunku do ludzi bo noszą orzełka...
Kulawy