A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ci na jednośladach to jakieś święte krowy czy co? Nie wiedzą, że droga dla samochodów jest?
"50-letnia kierująca Oplem uderzyła w skuter. " jak juz to 50-latka a nie 50-letnia kto ? kierująca -znowu bez sensu co to za okreslenie 50-letnia kierujaca, przymiotnik zamiast rzeczownika, po chinsku zacznijcie pisac co za roznica
a po co tam znowu tyle straży pożarnej? zero myślenia widzę dalej
Proszę państwa nie ma się co podniecać, na wsi tak jeżdżą i dopóki to Policja nie zmieni to stale na okrągło będziemy mieli takie komunikaty o wypadkach i niestosowaniu się do elementarnych przepisów. Na wsi jest tak, że jak zwrócisz komu uwagę to dopiero jest jazda na Tobie, ale jak dojdzie do wypadku to żaden nie poczuwa się do winy, bo przecież zawsze zap. .. ał i nic się nie stało. W tym kraju dopóki nie będzie odpowiednio wysokich kar i normalnej skutecznej Policji, to nigdy w tym kraju nie będzie normalnie na drogach.
Droga Policjo, czy wy macie tylko jeden radiowóz i jednego policjanta, bo zawsze ten sam policjant???
Dziwisz się? Inni się pozwalniali albo odeszli na szybką emeryturę póki było można a nikt nie chce tam iść.
Wczoraj wczesnym wieczorem kręciłem się relaksacyjnie skuterem po mieście. Zero policji na ulicach, zero radiowozów. To samo obserwuję w soboty i niedzielę, tylko nieoznakowani jeździli po S7 ale ostatnio też jakoś ich nie widać i nic o nich nie słychać.
Tak już od dawna patroli jest jak na lekarstwo. Chyba jest coś nie tak z tą elbląską jednostką. Od momentu jak komendant Osik odszedł tak z każdym rokiem jest coraz gorzej, może to jest przypadek, ale tak to wygląda. Jak tak dalej będzie to aż strach pomyśleć, co będzie za jakiś czas.
Może trzeba wystosować pismo do nowej pani minister MSWiA z zapytaniem, co dzieje się z Elbląską Policją? Może ona będzie coś na ten temat wiedzieć? Tyle się mówi o bezpieczeństwie obywateli, ale gdzie ono jest, bo na pewno nie na drogach?