Oplem wjechała w kobietę na skuterze
(fot. Michał Skroboszewski)
Do groźnego wypadku doszło około godz. 15.15 na zjeździe z drogi krajowej nr 22 w kierunku na Raczki Elbląskie. 50-letnia kierująca Oplem uderzyła w skuter. Kierująca skuterem 73-letnia kobieta została zabrana do szpitala. Na wyjeździe z Elbląga do Malborka tworzą się korki, ruch odbywa się wahadłowo. Zobacz więcej zdjęć.