Oplem wjechała w kobietę na skuterze

29
11.07.2019
Oplem wjechała w kobietę na skuterze
(fot. Michał Skroboszewski)
Do groźnego wypadku doszło około godz. 15.15 na zjeździe z drogi krajowej nr 22 w kierunku na Raczki Elbląskie. 50-letnia kierująca Oplem uderzyła w skuter. Kierująca skuterem 73-letnia kobieta została zabrana do szpitala. Na wyjeździe z Elbląga do Malborka tworzą się korki, ruch odbywa się wahadłowo. Zobacz więcej zdjęć.
- Z relacji zebranych od świadków, którzy pierwsi udzielili pomocy poszkodowanej kobiecie, jak również wezwali służby ratunkowe, wynika że kobieta jadąca oplem vectrą bezpośrednio przed skrzyżowaniem rozpoczęła manewr wyprzedzania motoroweru. Chcąc skręcić w kierunku Raczek Elbląskich „zajechała drogę” kierującej motorowerem, w wyniku czego doszło do zderzenia. Motorower uderzył w tylną część opla – mówi sierżant sztabowy Maciej Krztoń z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
   Obie kobiety były trzeźwe. 73-latka z ogólnymi obrażeniami została zabrana do szpitala.
   Na czas prac służb ratunkowych na drodze krajowej nr 22 wprowadzono ruch wahadłowy, przez co utworzył się korek sięgający aż do centrum miasta.
   
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Opel wjechał w kobietę na skuterze sam wjechał ??? haaaaa
jaaaaaaaaaa (2019.07.11)

info

10  
  13
to nie ja pisałem taki niemądry komentarz
jaaaaaaaaaaaaaaaa (2019.07.11)

info

0  
  12
a kto ????
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (2019.07.11)

info

0  
  8
wychodzi na to że skuter prowadziła kobieta a opel jechał zdalnie bez kierowcy.
tyyyyyyyyyyyyyyy (2019.07.11)

info

8  
  7
nie jaaaaaaaaaaaaaa
(2019.07.11)

info

0  
  8
Bez wora to, nuda. No ale dobre i to
(2019.07.11)

info

3  
  18
Już przy...py wstwiają swoje komentarze
Pan Tadeusz (2019.07.11)

info

12  
  3
Dokładnie masz rację
Kierownik (2019.07.11)

info

6  
  2
73 lata i na skuterze ? Szacun
Szymkoviak83' (2019.07.11)

info

44  
  1
Idiotce z opla zabrać prawko dożywotnio. Żeby przez durną babę stać później trzy godziny w korku. No i szkoda poturbowanej babci, której życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
FR (2019.07.11)