UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę państwa nie ma się co podniecać, na wsi tak jeżdżą i dopóki to Policja nie zmieni to stale na okrągło będziemy mieli takie komunikaty o wypadkach i niestosowaniu się do elementarnych przepisów. Na wsi jest tak, że jak zwrócisz komu uwagę to dopiero jest jazda na Tobie, ale jak dojdzie do wypadku to żaden nie poczuwa się do winy, bo przecież zawsze zap. .. ał i nic się nie stało. W tym kraju dopóki nie będzie odpowiednio wysokich kar i normalnej skutecznej Policji, to nigdy w tym kraju nie będzie normalnie na drogach.


Anuluj