UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwisz się? Inni się pozwalniali albo odeszli na szybką emeryturę póki było można a nikt nie chce tam iść.
Dziwisz się? Inni się pozwalniali albo odeszli na szybką emeryturę póki było można a nikt nie chce tam iść.