UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wczoraj wczesnym wieczorem kręciłem się relaksacyjnie skuterem po mieście. Zero policji na ulicach, zero radiowozów. To samo obserwuję w soboty i niedzielę, tylko nieoznakowani jeździli po S7 ale ostatnio też jakoś ich nie widać i nic o nich nie słychać.