UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak już od dawna patroli jest jak na lekarstwo. Chyba jest coś nie tak z tą elbląską jednostką. Od momentu jak komendant Osik odszedł tak z każdym rokiem jest coraz gorzej, może to jest przypadek, ale tak to wygląda. Jak tak dalej będzie to aż strach pomyśleć, co będzie za jakiś czas.


Anuluj