UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak już od dawna patroli jest jak na lekarstwo. Chyba jest coś nie tak z tą elbląską jednostką. Od momentu jak komendant Osik odszedł tak z każdym rokiem jest coraz gorzej, może to jest przypadek, ale tak to wygląda. Jak tak dalej będzie to aż strach pomyśleć, co będzie za jakiś czas.