UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj wczesnym wieczorem kręciłem się relaksacyjnie skuterem po mieście. Zero policji na ulicach, zero radiowozów. To samo obserwuję w soboty i niedzielę, tylko nieoznakowani jeździli po S7 ale ostatnio też jakoś ich nie widać i nic o nich nie słychać.