UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj wczesnym wieczorem kręciłem się relaksacyjnie skuterem po mieście. Zero policji na ulicach, zero radiowozów. To samo obserwuję w soboty i niedzielę, tylko nieoznakowani jeździli po S7 ale ostatnio też jakoś ich nie widać i nic o nich nie słychać.


Anuluj